Престольне свято кафедрального собору Різдва Христового (ФОТО)

7 січня 2017 року, у день Різдва Господа і Спаса нашого Іісуса Христа парафіяни кафедрального собору Різдва Христового м. Івано-Франківська молитовно відзначили престольне свято.

Цього дня було звершено дві Божественні літургії, в тому числі нічна.

Пізню Літургію очолив Преосвященніший Тихон, єпископ Івано-Франківський і Коломийський.

Єпископу Тихону співслужили клірики собору. За богослужінням співав архієрейський хор, молилася чисельна паства. Була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Під час богослужіння було прочитане Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Преосвященніший Тихон привітав усіх зі святом, вручив наймолодшим парафіянам солодкі подарунки. Та всі мали змогу переглянути різдвяний вертеп, який підготував єпархільний відділ сім’ї та молоді.